نمایشگاه ایران ربواکسپو (رباتیک، هوش مصنوعی و اتوماسیون صنعتی)

نمایشگاه ایران ربواکسپو (رباتیک، هوش مصنوعی و اتوماسیون صنعتی) با هدف بستر سازی جهت معرفی شرکت های توانمند حوزه اتوماسیون صنعتی، رباتیک و هوش مصنوعی و برقراری ارتباط میان صنعتگران و متخصصان این حوزه به ویژه در صنایع بانکداری، خودروسازی و قطعه سازی، نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع دفاعی، فضایی و دریایی، صنایع مخابرات، صنایع برق و نیروگاهی، صنایع عمرانی، صنایع آب و شبکه های تصفیه و توزیع، صنایع معدنی و معادن و... به همت دانشگاه صنعتی امیرکبیر و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، 10 لغایت 13 اسفند ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

 

رویدادهای همزمان با این برنامه عبارتند از:

  1. «هشتمین دوره مسابقات بین المللی رباتیک و هوش مصنوعی امیرکبیر(فیراکاپ آزاد ایران)» که بزرگ ترین جشنواره حوزه رباتیک و هوش مصنوعی در منطقه بوده که باهدف استعدادیابی و توانمندسازی جوانان نو آور پژوهشگران برگزار و شرکت کنندگان در پنج گروه به مسابقه می پردازند:

ربات های ورزشی فیرا

ربات های چالشی فیرا

ربات های نمایشی

ربات های دانش آموزی فیرا

 

  1. «تِک شو و استارتاپ شو» باهدف معرفی استارتاپها و محصولات و ایده‌های فناورانه به‌شتاب دهنده‌ها و سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری برای سرمایه گذاری و توسعه بازار

گروه های تخصصی این نمایشگاه شامل ربات های صنعتی، اینترنت اشیا، انقلاب چهارم صنعتی، مکاترونیک، سیستم های هوشمند، پیاده سازی اتوماسیون صنعتی، کیفیت پایدار، ایمنی صنعتی، هوش مصنوعی، ابزار دقیق و... می باشند.

مخاطبان: مدیران و کارشناسان سازمان‌ها، شرکت‌های بزرگ صنعتی، اساتید دانشگاه‌ها و متخصصان این حوزه، دانشجویان و شرکتهای فناوری و استارت آپ

عنوان فایل دانلود