نخستین نمایشگاه هوشمندسازی مدارس

نخستین نمایشگاه هوشمند‌سازی مدارس زمینه‌ای برای آشنایی هر چه بیشتر مدیران و دست اندرکاران درباره هوشمندسازی مدارس فراهم می آورد. سخت‌افزار، نرم‌افزار، شبکه و اینترنت را از زمینه‌های فعالیت شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه می باشد همچنین آموزش و خدمات، مشاوره، اتوماسیون اداری، ماشین‌های اداری و همچنین تجهیزات جانبی از دیگر خدماتی است که در این نمایشگاه در معرض دید متخصصان قرار می‌گیرد.

«نخستین نمایشگاه هوشمندسازی مدارس» همزمان با  «نخستین همایش ملی فرصت ها و پیشرفت های فناوری اطلاعات و ارتباطات در حوزه آموزش» به همت دانشگاه فرهنگیان و با همکاری وزارت آموزش و پرورش، مرکز تحقیقات مخابرات و سایر سازمان­های دانش پرور کشور، آبان ماه سال 1396 در مرکز ملی فضای مجازی واقع در امیراباد شمالی تهران برگزار خواهد شد.نخستین نمایشگاه هوشمند‌سازی مدارس زمینه‌ای برای آشنایی هر چه بیشتر مدیران و دست اندرکاران درباره هوشمندسازی مدارس فراهم می آورد.

سخت‌افزار، نرم‌افزار، شبکه و اینترنت را از زمینه‌های فعالیت شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه می باشد همچنین آموزش و خدمات، مشاوره، اتوماسیون اداری، ماشین‌های اداری و همچنین تجهیزات جانبی از دیگر خدماتی است که در این نمایشگاه در معرض دید متخصصان قرار می‌گیرد.

این همایش در نظر دارد با همکاری جامعه علمی، دانشگاهی، اساتید، پژوهشگران و دانشجویان حوزه فناوری اطلاعات بستری مناسب جهت ارائه آخرین پیشرفت های این صنعت در حوزه­های مختلف کاربردی بویژه آموزش و یادگیری مبتنی بر فناوریهای نوین فراهم آورد. 

#didgah_signature#/#signature#/00000000-0000-0000-0000-000000000000در نمایشگاه تخصصی آن شرکت های فعال در این حوزه آخرین دستاوردهای خود را به نمایش می گذارند. نظر به اهمیت این رویداد تعداد کثیری از مدیران و کارشناسان فناوری اطلاعات در آن حضور خواهندداشت.

لذا با توجه به حضور تعداد کثیری از مدیران و کارشناسان دستگاههای اجرایی در این کنفرانس و با توجه به محصولات و خدمات ارزشمند آن شرکت معظم پیشنهاد می شود برای بهره برداری از این فرصت کم نظیر و برقراری ارتباط با مدیران و کارشناسان، در نمایشگاه تخصصی آن حضور فعال داشته باشید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر و اخذ غرفه با شماره 88146121 داخلی 132 تماس حاصل فرمایید.

برای کسب اطلاعات تکمیلی به سایت کنفرانس به آدرس http://itconf.cfu.ac.ir

مراجعه نمایند.


عنوان فایل دانلود